Bez tabu o inšpirácii

Autor: MO Plusko | 24.6.2014 o 9:45 | (upravené 24.6.2014 o 9:57) Karma článku: 4,08 | Prečítané:  653x

Vie skupina 15 mladých ľudí-neumelcov, ktorá sa pozná len 5 dní, pripraviť za jeden deň kultúrny program pre 80 detí a rodičov? Celý ho odviesť večer na námestí v dedine, kde nikdy predtým neboli? Bez toho, aby ráno čo i len tušili, že ich niečo podobné čaká? A prečo by mal vôbec niekto chcieť takéto niečo zažiť?

Popísané predstavenie sa uskutočnilo 7.8.2013 v obci Vrbovce a mladí ľudia (stredoškoláci, vysokoškoláci aj pracujúci) sa stretli na zážitkovej akcii s názvom Bez tabu, ktorú organizovalo Plusko. V Plusku veríme, že veci, ktoré stoja za to, sa odohrávajú mimo našej komfortnej zóny. Veríme, že musíme urobiť niečo, čo bežne nerobíme, aby sme sa o sebe a svete okolo seba dozvedeli niečo nové, niečo pre nás dôležité. 

Zážitkové akcie preto pripravujeme ako rôznorodé na seba nadväzujúce výzvy. Na začiatku, kým sa ľudia nepoznajú, môže byť náročný aj obyčajný rozhovor, či podanie ruky. Postupom času výzvy pribúdajú. Vďaka tomu človek naplno prežíva každý okamih a spoznáva seba aj ľudí naokolo stále viac. Je to odtrhnutie od každodennej reality, v ktorom sa spája zábava, relax, plno pohybu a rôznych netradičných hier v prírode, inšpirácia, nové priateľstvá a krásna príroda. To všetko vytvára skvelý letný kokteil, ktorý sa oplatí ochutnať.

Aj počas leta 2014 pripravujeme zážitkovú akciu Bez tabu s novou témou a programom. Bude to outdoorová akcia o inšpirácii v každom z nás. Aj v Tebe. Urob niečo pre seba a poď sa trochu spoznať v príjemnom prostredí plnom zábavy, kde sú si všetci rovní a žiadna téma nie je tabu.

Čokoľvek, čo spravíš, môže niekoho inšpirovať. 

Martin Hogno Mojzeš

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Trnkovi pomohla druhá polovica vety. Šťastie mal aj v minulosti

Zníženie platu je v porovnaní s navrhovaným trestom symbolické.

Dobré ráno

Dobré ráno: Prvé dni po pôrode ovplyvnia celý život, aj tak delíme matky od detí

V roku 2018 sa na Slovensku narodilo predčasne štyritisíc detí.

Zákaz vychádzania pre netestovaných? Pochybnosti majú ústavní právnici aj prezidentka

Vláda riskuje, že Ústavný súd zruší testovanie skôr, ako sa začne.


Už ste čítali?