Bez tabu o inšpirácii

Autor: MO Plusko | 24.6.2014 o 9:45 | (upravené 24.6.2014 o 9:57) Karma článku: 4,08 | Prečítané:  344x

Vie skupina 15 mladých ľudí-neumelcov, ktorá sa pozná len 5 dní, pripraviť za jeden deň kultúrny program pre 80 detí a rodičov? Celý ho odviesť večer na námestí v dedine, kde nikdy predtým neboli? Bez toho, aby ráno čo i len tušili, že ich niečo podobné čaká? A prečo by mal vôbec niekto chcieť takéto niečo zažiť?

Popísané predstavenie sa uskutočnilo 7.8.2013 v obci Vrbovce a mladí ľudia (stredoškoláci, vysokoškoláci aj pracujúci) sa stretli na zážitkovej akcii s názvom Bez tabu, ktorú organizovalo Plusko. V Plusku veríme, že veci, ktoré stoja za to, sa odohrávajú mimo našej komfortnej zóny. Veríme, že musíme urobiť niečo, čo bežne nerobíme, aby sme sa o sebe a svete okolo seba dozvedeli niečo nové, niečo pre nás dôležité. 

Zážitkové akcie preto pripravujeme ako rôznorodé na seba nadväzujúce výzvy. Na začiatku, kým sa ľudia nepoznajú, môže byť náročný aj obyčajný rozhovor, či podanie ruky. Postupom času výzvy pribúdajú. Vďaka tomu človek naplno prežíva každý okamih a spoznáva seba aj ľudí naokolo stále viac. Je to odtrhnutie od každodennej reality, v ktorom sa spája zábava, relax, plno pohybu a rôznych netradičných hier v prírode, inšpirácia, nové priateľstvá a krásna príroda. To všetko vytvára skvelý letný kokteil, ktorý sa oplatí ochutnať.

Aj počas leta 2014 pripravujeme zážitkovú akciu Bez tabu s novou témou a programom. Bude to outdoorová akcia o inšpirácii v každom z nás. Aj v Tebe. Urob niečo pre seba a poď sa trochu spoznať v príjemnom prostredí plnom zábavy, kde sú si všetci rovní a žiadna téma nie je tabu.

Čokoľvek, čo spravíš, môže niekoho inšpirovať. 

Martin Hogno Mojzeš

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Pluralita v Smere a Kmotrík s Dankom na večné časy (Schutzov týždeň)

Komunikačná bunka na Úrade vlády nesmie byť odmeňovaná z peňazí poplatníkov, ale jedine z kasy strany.

EKONOMIKA

Érsek sa rozhodol, diaľnicu na Trnavu rozšíri na osem pruhov

Proti zmenám sa postavili aktivisti aj Bratislavský samosprávy kraj.

ŠPORT

Sagan bol v Japonsku za hviezdu, obliekli ho do kimona

Vlani Sagan na exhibičnom podujatí v Japonsku chýbal.


Už ste čítali?